Pārgājiens ar haskijiem

Kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv organizē pārgājienus Unikālajās Cecīļu dabas takās, Senatnīgajos Āraišos, gar Amatas upi, Zvārtas ieža apkārtnē, u.c. arī ciemos pie Jums. Lai pārgājiens būtu raitāks un interesantāks, tajā būs iespēja doties sasaistē ar kamanu suņiem haskijiem, kas speciāli trenēti un piedalās kamanu suņu sporta sacensībās. Sasaistē ar suni Jūsu rokas paliek brīvas, haskijs Jums palīdz pārvietoties manāmi raitāk, kā arī jums ir iespēja attīstīt sadarbības prasmes ar kamanu suni, kopā baudot pastaigu un gleznainos skatus, un mīlestība ko spēj sniegt cilvēkus mīlošie haskiji. 

Pārgājiens piemērots arī maziem bērniem.

Gaujas nacionālā parka takas ir skaistas un pievilcīgas. Dažādās upes ir izveidojušas unikālus devonas smilšakmens atsegums, kas izskatās gluži kā klintis, kas kopā ar raito upes tecējumu un neskarto apkārtnes dabu rada sirreālu sajūtu. Piesakies jau tagad +371 25951531.

Dalības maksa: Atkarīga no piegājienam nepieciešamo Haskiju skaita.  

Dalības maksā ir iekļautas takas vai apskates objektu ieejas maksas, līdzi dodas treneris/gids.

 1 Haskijs 2 Haskiji3 Haskiji  4 Haskiji 5 haskiji 6 Haskiji 7 Haskiji8 Haskiji  9 Haskiji 10 Haskiji
 15 EUR 25 EUR40 EUR  50 EUR 60 EUR 70 EUR 80 EUR 90 EUR 100 EUR 110 EUR
Pārgājiena maksa bez suņa 5 EUR.

*Mūsu rīkotajos pasākumos dalības maksa tiek noteikta individuāli konkrētajam pasākumam. 

Īpašs piedāvājums: Pašlaik pavasara sezonā piedāvājam piegājienus krāšņajā Cecīļu dabas takā. Tuvāko pasākumu sarakstu skatīt mūsu Facebook lapā Šeit.

Pieejami: 10 Haskiji - Renda, Elfa, Bella, Māra, Taira, Maija, Sparta, Terra, Eidi, Rada (ģimenes, draugi, pāri utml. pārgājiena laikā var droši maršruta laikā mainoties ar Haskiju savā starpā).

Tiek nodrošināts ekipējums: Kanikross josta, speciāla elastīgā pavada, iemaukti sunim, un ļoti draudzīgs haskijs. Transports atpakaļ uz pārgājiena sākumpunktu.

INFO: Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, dzeramais ūdens, našķi pārgājiena pauzītēm. Pārgājiena laikā atļauts uzņemt fotogrāfijas samīļoties ar Haskijiem. Pārgājiena dalībniekiem būs iespēja uzzināt kamanu suņu sporta ikdienu un dzirdēt pieredzes stāstus no aktīva kamanu suņu sportista un kluba trenera Nikolaja Kravcova. 


Kā pieteikties?

Aizpildot anketu
vai zvanot +371 25951531

Vēlos doties pārgājiena ar haskijiem0
   🌅 Vasaras/ Bez sniega sezona ☀             ❆ Ziema/ Sniega sezona ☃ 


 .