Pārgājiens ar haskijiem

Kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv organizē pārgājienus gar Amatas upi Zvārtas ieža apkārtnē. Lai pārgājiens būtu raitāks un interesantāks, tajā būs iespēja doties sasaistē ar kamanu suņiem haskijiem, kas speciāli trenēti un piedalās kamanu suņu sporta sacensībās. Sasaistē ar suni Jūsu rokas paliek brīvas, haskijs Jums palīdz pārvietoties manāmi raitāk, kā arī jums ir iespēja attīstīt sadarbības prasmes ar kamanu suni, kopā baudot pastaigu un gleznainos skatus, ko sniedz unikālā Amatas upe un mīlestība ko spēj sniegt cilvēkus mīlošie haskiji. Upe izveidojusi unikālus devonas smilšakmens atsegums, kas izskatās gluži kā klintis, kas kopā ar straujo upi un neskarto apkārtnes dabu rada sirreālu sajūtu. 

Dalības maksa: 10 EUR ar suni, 3 EUR bez suņa (bērniem 2 EUR).

Pieejami: 8 Haskiji - Renda, Elfa, Bella, Māra, Taira, Maija, Sparta, Terra. (ģimenes, draugi, pāri utml. pārgājiena laikā var droši daļu maršruta veikt ar suni mainoties ar suni savā starpā).

Tiek nodrošināts ekipējums: Kanikross josta, speciāla elastīgā pavada, iemaukti sunim, un ļoti draudzīgs haskijs. Transports atpakaļ uz pārgājiena sākumpunktu.

INFO: Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, dzeramais ūdens, našķi pārgājiena pauzītēm. Pārgājiena laikā atļauts uzņemt fotogrāfijas samīļoties ar Haskijiem. Pārgājiena dalībniekiem būs iespēja uzzināt kamanu suņu sporta ikdienu un dzirdēt pieredzes stāstus no aktīva kamanu suņu sportista un kluba trenera Nikolaja Kravcova. 


Kā pieteikties?

Aizpildot anketu
vai zvanot +371 25951531

Vēlos doties pārgājiena ar haskijiem0
   🌅 Vasaras/ Bez sniega sezona ☀             ❆ Ziema/ Sniega sezona ☃ 
C .