ĶEPU RADOŠĀS DARBNĪCAS

Tuvojas skola bērni un jaunieši atgriezīsies skolās. Nedēļu pirms atkal satikšanās skolā Dodkepu.lv aicina bērnus un jauniešus uz radošajām darbnīcām visas nedēļas garumā. 

Šī nav parasta radošā darbnīca, jo ar jums kopā būs 11 haskiji!

Tikai jāizvēlas Tev/ Tavam darba rūķi atbilstošākā darbnīca. Radošo darbnīcu var dāvināt arī kā dāvanu dzimšanas dienas jubilāram, krustbērnam, vai vienkārši doties pašam un izbaudīt to.

Augusta pēdējā nedēļā katru dienu Dodkepu.lv pagalmā 3 stundu garumā no plkst 11:00 būs iespēja mīļot, paijāt, glāstīt, bučot haskijus. Kad bērni būs iejutušies jaunajā vidē, kur viņiem līdzās ir 11 haskiji sāksim nodarbību atbilstoši dienai. Bērni iejūtas tēlos - burvjos, princesēs, gaidās, skautos tā šajās radošajās darbnīcās bērni un jaunieši kļūst par vilcēniem un vilcenēm. Lai atmosfēra būtu vēl jaukāka un siltāka, bērniem būs iespēja baudīt siltu piparmētru tēju, Latgales bišu medu un pīrāgu.

 🕑 3 h

Max 10 pers.

Vecāki var doties savās gaitās vai arī palikt līdzās bērnam. 

 24.08.2020. ĶEPU AMULETS

 Izmantojot plastiku veidosim amuletu.

Vecums: no 5 gadi

Dalības maksa: 15€

25.08.2020. ĶEPA STIKLĀ

 Stikla glezna, vai esi kaut ko iepriekš dzirdējis par šo? Radošā darbnīca Ķepa stiklā ļaus bērna iekšējam vilcēnam izpausties ar košām krāsām stikla apgleznošanā.

Vecums: no 5 gadi 

Dalības maksa: 20€

26.08.2020. ĶEPAS PANDORA

 Skaista pašdarināta rokas sprādze un/vai auskars būs tas kas rotās jūsu bērnu dodoties mājup.

Vecums: no 7 gadi

Dalības maksa: 15€

27.08.2020. ĶEPA TINTĒ

 Tintes, cik tās ir krāšņas un dažādas....

Vecums: no 5 gadi

Dalības maksa: 15€

28.08.2020. ĶEPA SAPNĪ

 Pūkainie haskiju sapņi vai esi dzirdējis par tādiem??? Šajā radošajā darbnīcā darināsim ķepu sapņu ķērājus, kas sargās un dos tika pūkainus, siltus un pozitīvus un emocijām bagātus sapņus.

Vecums: no 8 gadi

Dalības maksa: 20€


Vairāk INFO: +371 28846838

Pieteikums radošai darbnīcai

Personāls

Ilze Kravcova

Divu bērnu mamma, 11 haskiju mamma, Dodkepu.lv vadītāja. Ilzei ir liela pieredze strādājot interešu izglītībā ar sarežģītiem, radošiem un augsti motivētiem bērniem.  Ir saņēmusi apliecību pedagogu profesionoālās kompetences pilnveides A programma "Izpratni veicinošas darba formas un metodiskie materiāli darbā ar talantīgiem skolēniem"

 Kristīne Sniedze

 Mamma, sportiste, haskiju audžu mamma, Dodkepu.lv sportiste. “KikiiRoom” radošās istabas vadītāja. Kristīne ir ļoti radoša dvēsele ar spēcīgu vilku sirdī. Kristīne regulāri  vada dažādas radošās darbnīcas, kuras ir kā sajūtu kopums, tai pašā laikā individuāls piedzīvojums.

VECĀKIEM

Ja bērnu vecāki vēlas mazliet atpūsties no savām atvasēm piedāvājam radošo darbnīcu laikā doties iepazīt Āraišus. Vecākiem izsniegsim Āraišu karti, ko šajāpkaimē var aplūkot. ~5 km

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Iespējams radošās darbnīcas pieteikt JŪSU izvēlētā DATUMĀ individuāli grupām, saliedēšanās pasākumiem, klases vakariem, vecmeitu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem u.c. . Ēst var līdzi paņemtās maizītes, vārīt zupu vai cept desiņas uz ugunskura. 

Cena pēc vienošanās.

SVARĪGI

Ļoti svarīgi ir ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo laukos vienmēr ir nedaudz aukstāks un vējaināks nekā pilsētā.

0
   🌅 Vasaras/ Bez sniega sezona ☀             ❆ Ziema/ Sniega sezona ☃ 


 .