ĶEPU RADOŠĀS DARBNĪCA TAVĀ DZIMŠANAS DIENĀ

Dodkepu.lv īpašais piedāvājums dzimšanas dienām bērniem un jauniešiem - Dodkepu.lv radošas darbnīcas.  SVINI DZIMŠANAS DIENU KOPĀ AR DZĪVNIEKIEM, KAS MĪL CILVĒKUS!

Šī nav parastas radošās darbnīcas, jo ar jums kopā būs 27 haskiji! 

Tev / Tavam darba rūķi ir jāizvēlas jums atbilstošākā, piemērotākā darbnīca. Radošo darbnīcu var dāvināt arī kā dāvanu dzimšanas dienas jubilāram, krustbērnam, vai vienkārši doties pašam un izbaudīt to. Ballīte kopā ar haskijiem! 

Bērniem būs iespēja mīļot, paijāt, glāstīt, bučot haskijus. Kad bērni būs iejutušies jaunajā vidē, kur viņiem līdzās ir 27 haskiji sāksim nodarbību atbilstoši jūsu izvēlei. Mums piedāvājumā ir pieejami piecas dažādas burvīgas radošās darbnīcas. (skat zemāk) Pirms radošās darbnīcas bērni dosies nelielā pastaigā ar haskijiem (atbilstoši vecumposmam). Tā kā nodarbības notiks ārā, tad jāsaka nav sliktu laikapstākļu, svarīgi ir saģērbties laika apstākļiem atbilstoši. Radošo darbnīcu organizējam tā, lai visi bērniem būtu ieinteresēti, iesaistīti un laimīgi. 
 
🕑 ~`3 h

Min 5 pers. 

Max 30 pers.

Dalības maksa: 25€/pers. 

Pakopojumu piedāvājam Cecīļu dabas takā vai Dodkepu.lv pagalmā. ( +25 par piknika vietas rezervāciju), (lietainā laikā - teltīs).

 ĶEPU AMULETS

 Izmantojot plastiku veidosim amuletu. Var izgatavot magnētiņus vai kaklā karināmus amuletus.

Vecums: no 2 gadi

ĶEPA STIKLĀ

 Stikla glezna, vai esi kaut ko iepriekš dzirdējis par šo? Radošā darbnīca Ķepa stiklā ļaus bērna iekšējam vilcēnam izpausties ar košām krāsām stikla apgleznošanā.

Vecums: no 4 gadi 

ĶEPAS PANDORA

 Skaista pašdarināta rokas sprādze un/vai auskars būs tas kas rotās jūsu bērnu dodoties mājup.

Vecums: no 5 gadi

ĶEPA SAPNĪ

 Pūkainie haskiju sapņi vai esi dzirdējis par tādiem??? Šajā radošajā darbnīcā darināsim ķepu sapņu ķērājus, kas sargās un dos tika pūkainus, siltus un pozitīvus un emocijām bagātus sapņus.

Vecums: no 5 gadi


Vairāk INFO: +371 28846838

Papildus labumi SVĒTKU DALĪBNIEKIEM:

  • Svētku dalībniekiem vai jubilāram krūze ar haskija attēlu ( Var izvēlēties tā sunīša krūzi ar kuru devās pārgājienā. )  10 €/gab ;
  • Svētku dalībniekiem vai jubilāram magnētiņš  (Var izvēlēties tā sunīša krūzi ar kuru devās pārgājienā. ) 3 €/gab ;
  • Svētku dalībniekiem vai jubilāram konfekte uz kociņa ar Dodkepu.lv sunīti un jubilāra vārdu ( Šis labums ir pieejams rezervējot datumu vismaz 14 dienas iepriekš ) 3 €/gab ;
  • Svētku dalībniekiem vai jubilāram Dodkepu.lv haskiju T-krekls ( Šis labums ir pieejams rezervējot datumu vismaz 14 dienas iepriekš) 25  €/gab .

Izbraucam arī pie Jums vai Viesu namiem. (+ 1 EUR/km ceļa izdevumi) .

Pieteikums radošai darbnīcaiPersonāls

Ilze Kravcova

Triju bērnu mamma, 27 haskiju mamma, Dodkepu.lv "Piedzīvojums ar haskijiem" nometnes vadītāja. Ilzei ir liela pieredze strādājot interešu izglītībā ar sarežģītiem, radošiem un augsti motivētiem bērniem.  Ir saņēmusi apliecību pedagogu profesionoālās kompetences pilnveides A programma "Izpratni veicinošas darba formas un metodiskie materiāli darbā ar talantīgiem skolēniem"

 Kristīne Sniedze

 Mamma, sportiste, haskiju audžu mamma, Dodkepu.lv sportiste. “KikiiRoom” radošās istabas vadītāja. Kristīne ir ļoti radoša dvēsele ar spēcīgu vilku sirdī. Kristīne regulāri  vada dažādas radošās darbnīcas, kuras ir kā sajūtu kopums, tai pašā laikā individuāls piedzīvojums.

VECĀKIEM

Ja aktivitāte notiek Dodkepu.lv pagalmā un bērnu vecāki vēlas mazliet atpūsties no savām atvasēm piedāvājam radošo darbnīcu laikā doties iepazīt Āraišus. Vecākiem izsniegsim Āraišu karti, ko šajāpkaimē var aplūkot. ~5 km

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Iespējams radošās darbnīcas pieteikt JŪSU izvēlētā DATUMĀ individuāli grupām, saliedēšanās pasākumiem, klases vakariem, vecmeitu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem u.c. . Ēst var līdzi paņemtās maizītes, vārīt zupu vai cept desiņas uz ugunskura. 

SVARĪGI

Ļoti svarīgi ir ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo laukos vienmēr ir nedaudz aukstāks un vējaināks nekā pilsētā.