ĶEPU RADOŠĀS DARBNĪCA TAVĀ DZIMŠANAS DIENĀ

Dodkepu.lv īpašais piedāvājums dzimšanas dienām bērniem un jauniešiem - Dodkepu.lv radošas darbnīcas. 

Šī nav parastas radošās darbnīcas, jo ar jums kopā būs 14 haskiji!

Tev / Tavam darba rūķi ir jāizvēlas jums atbilstošākā, piemērotākā darbnīca. Radošo darbnīcu var dāvināt arī kā dāvanu dzimšanas dienas jubilāram, krustbērnam, vai vienkārši doties pašam un izbaudīt to. Ballīte kopā ar haskijiem! 

Bērniem būs iespēja mīļot, paijāt, glāstīt, bučot haskijus. Kad bērni būs iejutušies jaunajā vidē, kur viņiem līdzās ir 14 haskiji sāksim nodarbību atbilstoši jūsu izvēlei. Mums piedāvājumā ir pieejami piecas dažādas burvīgas radošās darbnīcas. (skat zemāk) Pirms radošās darbnīcas bērni dosies nelielā pastaigā ar haskijiem (atbilstoši vecumposmam). Tā kā šobrīd ārā ir rudens, tad nav sliktu laikapstākļu, svarīgi ir saģērbties laika apstākļiem atbilstoši. Radošo darbnīcu organizējam tā, lai visi bērniem būtu ieinteresēti, iesaistīti un laimīgi. 
 
🕑 3-4 h

Min 5 pers.

Max 30 pers.

Dalības maksa: 20€/pers. 

Pakopojumu piedāvājam Cecīļu dabas takā vai Dodkepu.lv pagalmā. ( +20 EUR par piknika vietas rezervāciju), (lietainā laikā - teltīs).

Izbraucam arī pie Jums vai Viesu namiem. (+ 1 EUR/km ceļa izdevumi) .

 ĶEPU AMULETS

 Izmantojot plastiku veidosim amuletu. Var izgatavot magnētiņus vai kaklā karināmus amuletus.

Vecums: no 2 gadi

ĶEPA STIKLĀ

 Stikla glezna, vai esi kaut ko iepriekš dzirdējis par šo? Radošā darbnīca Ķepa stiklā ļaus bērna iekšējam vilcēnam izpausties ar košām krāsām stikla apgleznošanā.

Vecums: no 4 gadi 

ĶEPAS PANDORA

 Skaista pašdarināta rokas sprādze un/vai auskars būs tas kas rotās jūsu bērnu dodoties mājup.

Vecums: no 5 gadi

ĶEPA TINTĒ

 Tintes, cik tās ir krāšņas un dažādas....

Vecums: no 5 gadi

ĶEPA SAPNĪ

 Pūkainie haskiju sapņi vai esi dzirdējis par tādiem??? Šajā radošajā darbnīcā darināsim ķepu sapņu ķērājus, kas sargās un dos tika pūkainus, siltus un pozitīvus un emocijām bagātus sapņus.

Vecums: no 5 gadi


Vairāk INFO: +371 28846838

Pieteikums radošai darbnīcaiPersonāls

Ilze Kravcova

Divu bērnu mamma, 11 haskiju mamma, Dodkepu.lv vadītāja. Ilzei ir liela pieredze strādājot interešu izglītībā ar sarežģītiem, radošiem un augsti motivētiem bērniem.  Ir saņēmusi apliecību pedagogu profesionoālās kompetences pilnveides A programma "Izpratni veicinošas darba formas un metodiskie materiāli darbā ar talantīgiem skolēniem"

 Kristīne Sniedze

 Mamma, sportiste, haskiju audžu mamma, Dodkepu.lv sportiste. “KikiiRoom” radošās istabas vadītāja. Kristīne ir ļoti radoša dvēsele ar spēcīgu vilku sirdī. Kristīne regulāri  vada dažādas radošās darbnīcas, kuras ir kā sajūtu kopums, tai pašā laikā individuāls piedzīvojums.


VECĀKIEM

Ja aktivitāte notiek Dodkepu.lv pagalmā un bērnu vecāki vēlas mazliet atpūsties no savām atvasēm piedāvājam radošo darbnīcu laikā doties iepazīt Āraišus. Vecākiem izsniegsim Āraišu karti, ko šajāpkaimē var aplūkot. ~5 km

PAPILDUS PIEDĀVĀJUMI

Iespējams radošās darbnīcas pieteikt JŪSU izvēlētā DATUMĀ individuāli grupām, saliedēšanās pasākumiem, klases vakariem, vecmeitu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem u.c. . Ēst var līdzi paņemtās maizītes, vārīt zupu vai cept desiņas uz ugunskura. 

Cena pēc vienošanās.

SVARĪGI

Ļoti svarīgi ir ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, jo laukos vienmēr ir nedaudz aukstāks un vējaināks nekā pilsētā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.