Pārgājiens ar haskijiem

Kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv organizē pārgājienus unikālajās Cecīļu dabas takās, senatnīgajos Āraišos, gar Amatas upi, Zvārtas ieža apkārtnē, u.c. arī ciemos pie Jums. Lai pārgājiens būtu raitāks un interesantāks, tajā būs iespēja doties sasaistē ar kamanu suņiem haskijiem, kas speciāli trenēti un piedalās kamanu suņu sporta sacensībās. Sasaistē ar suni Jūsu rokas paliek brīvas, haskijs Jums palīdz pārvietoties manāmi raitāk, kā arī jums ir iespēja attīstīt sadarbības prasmes ar kamanu suni, kopā baudot pastaigu un gleznainos skatus, un mīlestība ko spēj sniegt cilvēkus mīlošie haskiji. 

Gaujas nacionālā parka takas ir skaistas un pievilcīgas. Dažādās upes ir izveidojušas unikālus devonas smilšakmens atsegums, kas izskatās gluži kā klintis, kas kopā ar raito upes tecējumu un neskarto apkārtnes dabu rada sirreālu sajūtu. Piesakies jau tagad +371 25951531.

Ja vēlies uzdāvināt pārgājienu, tad iegādājies Dodkepu.lv Dāvanu karti.

Kā notiek pastaiga?

  • Jums tiek nodrošināts profesionāls ekipējums: vēderjosta vai gurnu josta, elastīgā pavada un, protams, profesionāls haskijs ar iemauktiem;
  • Visu pārgājiena laiku ar jums būs dodkepu.lv treneris un gids;
  • Pārgājiens piemērots arī maziem bērniem, pašiem mazākajiem tiek nodrošināta vēdera vai gurnu josta, gan vecākam, gan bērnam;
  • Pārgājiena laikā jūsu rokas paliek brīvas;
  • Iespēja izvēlēties savu pārgājiena laiku;
  • Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, dzeramais ūdens, našķi pārgājiena pauzītēm.


Dalības maksa:  20 EUR par Haskiju, ~ 4 Km maršrutā un 30 EUR par Haskiju ~10 Km maršrutā. 

Pārgājiena maksa bez suņa 5 EUR.

Dalības maksā ir iekļautas takas vai apskates objektu ieejas maksas, līdzi dodas treneris/gids.

*Mūsu rīkotajos pasākumos dalības maksa tiek noteikta individuāli konkrētajam pasākumam. 

Īpašs piedāvājums: Tuvāko pasākumu sarakstu skatīt mūsu Facebook lapā Šeit.

Pieejami: 20 Haskiji - Floki, Juncis, Bluberry, Elfa, Bella, Māra, Taira, Maija, Sparta, Terra, Eidi, Rada, Bozo, Bafija (ģimenes, draugi, pāri utml. pārgājiena laikā var droši maršruta laikā mainoties ar Haskiju savā starpā).

Tiek nodrošināts ekipējums: Kanikross josta, speciāla elastīgā pavada, iemaukti sunim, un ļoti draudzīgs haskijs. Transports atpakaļ uz pārgājiena sākumpunktu.

INFO: Pārgājiena laikā atļauts uzņemt fotogrāfijas samīļoties ar Haskijiem. Pārgājiena dalībniekiem būs iespēja uzzināt kamanu suņu sporta ikdienu un dzirdēt pieredzes stāstus no aktīva kamanu suņu sportista un kluba trenera Nikolaja Kravcova. 


Kā pieteikties?

Aizpildot anketu
vai zvanot +371 25951531

Vēlos doties pārgājienā ar haskijiemGalerija

Šeit Tu vari ievadīt nelielu galerijas aprakstu.