Čau lasītāj, ja esi iemaldījies šajā lapā šeit raksta biedrības Dodkepu.lv haskiju mamma Ilze.

6 gadu laikā esam adoptējuši 11 haskijus, laikam ejot viņi kļūst vecāki un ir nepieciešamas specializētākas aktivitātes, tai skaitā fizioterapija, jo dzīvē šiem suņukiem ir visādi gājis. Haskiji dzīves laikā ir cietuši gan no cilvēka rokas, gan viens no otra pāri darījumiem. Strādājam cik nu spējam, cenšamies saviem mīluļiem par kuriem esam uzņēmušies savu rūpi nodrošināt visu, kas tiem ir nepieciešams. Lai gan reizēm liekas, tā pat ir par maz. Apmeklējam gan vetārstus, gan fizioterapeitus ir diezgan laika un finanses ieguldītas, lai šie suņi varētu dzīvot un priecāties. Kopā šobrīd mums ir 21 haskijs.

Konsultējoties ar suņu fizioterapetu, kas šādus priekšmetus, jau izmanto savā praksē ieteica mums atrast arī pašiem, lai ikdienā varam paši vairāk darboties ar sunim nepieciešamajām kustībām un vingrinājumiem. Šiet ir linki uz mums interesējušajiem produktiem. Mūsu suņiem vis vērtīgākā no šim būtu līdzsvara platforma, ja arī jūs varētu mūs atbalstīt uzdāvinot to , mēs būsim ļoti pateicīgi.


Paldies, ļoti ceram ka radīsi kādu iespēju mūs atbalstīt.

Ja vari ZIEDOT arī 1 EUR mēs to ļoti novērtēsim.

PALDIES  

Biedrība Dodkepu.lv

Reģ. nr: 40008273432
Banka: SEB
Konts: LV74UNLA0055000540706
SWIFT (BIC) kods: UNLALV2X

BAFIJA cimdu zagle

Tukuma dzīvnieku patversmē nonāca 9 mēnešu vecuma. Pirmo reizi viņu sastapām adoptējot Eidi. Pēc pus gada novembrī braucām viņai pakaļ un no tā laika mīlule dzīvo kopā ar mums.  Šobrīd Bafordei ir jau 4 gadi.

15.julijā BAFIJA svin savu dzimšanas dienu.

FOTO: Kristaps Ungurs

BELLA

Cēsu dzīvnieku patversmē nonāca kopā ar māsu Māru, jo redziet nodrošināt haskijam gana kvalitatīvu voljeru vai iežogotu teritoriju arī nav viegli. Izlauzties no veca padoju laika stieptā žoga ir gaužām vienkārša lieta un notiesāt kādu kaimiņu trusi tas ir piedzīvojums. Tie ir galvenie iemesli kādēļ Bellucis nonāca patversmē. 

PALDIES tiem cilvēkiem, kas facebook sāka tāgot mūs , kā rezultātā mūsu ceļi satikās. 

15.septembrī BELLA svin savu dzimšanas dienu

FOTO: Kristaps Ungurs

MĀRA

Cēsu dzīvnieku patversmē nonāca kopā ar māsu Bellu. Māra ir Nikolaja sirds suņuks līdzās RENDAI. 


PALDIES 

FOTO: Arnis Jurciņš

EIDI

...

BOZO

...

RŪSIŅS (Ruzvelts)

...