Piedzīvojums ar Haskijiem - aizraujošs brauciens autentiskās suņu kamanās ar Sibīrijas haskijiem. 


Šis ir sapnis, kas var kļūst par īstenību...

Dodkepu.lv haskiji ir aktīvi sportisti un regulāri piedalās pasaules kausa posmos. Haskijiem piemīt neatkārtojams spēks un izturība, vienmēr neizsīkstošā mīlestība un dzīvesprieks. Šo dzīvesprieku aicinām izbaudīt ikvienu no jums.

Kamanu suņi sibīrijas haskiji ir viena no vecākajām suņu šķirnēm pasaulē, to vecums ir vismaz 4000 gadi un no senatnes līdz mūsdienām tie nav būtiski mainījušies. Haskijs ir patstāvīgs, neatkarīgs, gudrs, enerģisks un ļoti dzīvespriecīgs suns, kas ļoti mīl cilvēkus.

Izbraucieni notiek Āraišu ezerpils apkārtnē, Zaļā dzelzceļa posmos, Zvārtas ieža apkārtnē un Gaujas nacionālā parka takās. Par konkrētu vietas pieejamību var vienoties individuāli.

Izbrauciena ar suņu kamanām laikā ir iespēja braukt vai nu pašam vadot pajūgu, vai arī vienam cilvēkam sēžot kamanās. Izbraucieni tiek piedāvāti dažādos formātos gan individuāli, gan ģimenēm, gan grupās. Uz aktivitātēm vēlams ierasties ērtā vai sportiskā apģērbā.  

Pēc brauciena vienmēr ir iespēja nobaudīt siltu tēju vai karsto dzērienu ar pīrāgu vai piparkūkām!

CENAS (jebkurā no maršrutiem)

20 EUR/km katrs nākošais km 10 EUR.*

Ģimenēm: 1h, 100 EUR (līdz 5 cilv. 2 pieaugušie +3 bērni)*

Grupām: 1h 30min, 200 EUR (grupas no 5 cilv.)*

Ir Pieejamas Dāvanu kartes!

MARŠRUTI 2019/ 2020 ZIEMAS SEZONAI:

 Drabešu muiža - Āraišu Vējdzirnavas- Drabešu muiža
 20 EUR* Vismaz 1,5 Km garš brauciens pa senu ozolu aleju, gleznainā vietā. Galamērķī ir iespēja aplūkot pilnībā rekonstruētas Āraišu vējdzirnavas.
 Āraišu Arheoloģiskais parks -Āraišu ezersno 20 EUR*Aizraujošs brauciens pa aizsalušo ezeru, aplūkojot Eiropā plaši pazīstamo  Āraišu ezerpili, viduslaiku pilsdrupas, un apkārtējās dabas skaistumu, haskiju pajūgā. Braucienā ir arī iekļautas Āraišu arheoloģiskā parka apmeklējuma bezmaksas biļetes.
Zaļā dzelzceļa maršruta posms: Melturu dzelzceļa stacija-Amatas vecais dzelzceļa tilts50 EUR*  ~4Km garš brauciens pa zaļo dzelzceļu, kas izveidots projekta "Green Railways" ietvaros. Kopumā izveidoti aptuveni 750 km gari velo/kājāmgājēju maršruti,  pa bijušajām dzelzceļa līnijām. Maršrutu iespējams izbraukt vienā vai abos virzienos (+25 EUR).
Maršrutu iespējams izbraukt arī īsākos posmos.
Meža maršruts, Amatas novadā Melturos „Meža kaujas” no 20 EUR* Ziema, sniegs, egļu smarža un, protams, Haskiji, fantastisks veids, kā pavadīt laiku pie dabas kopā ar enerģiskiem haskijiem autentiskās koka kamanās! Skaistā vēsturiskā skujkoku mežā Melturos ir pieejams maršruts, kas īpaši patīk mūsu suņiem un noteikti patiks arī Jums.
   Cēsis no 20 EUR* Izbrauciena maršruts suņu kamanās - Cēsu pilsētā pašlaik tiek gatavots!

* Cenas ir aptuvenas un var mainīties atbilstoši vietai un vajadzībām, cenas ir individuāli atrunājamas.

Prieki lieliem un maziem garantēti. 

Lūgums pieteikties zvanot +371 25951531 katru dienu līdz plkst.22:00 vai rakstot uz [email protected] (neaizmirstot norādīt tālruņa nr.). 

Ir iespējama fotosesija ar sibīrijas haskijiem! 

0
 .